Yhteystiedot

Mihin teillä tarvitaan teräshallia?

Ota yhteyttä ja kerro toiminnastanne. Tarjoamme hallin rahoitukseen myös joustavaa ja huoletonta leasing-ratkaisua. Käynnistetään helppo halliprojekti vaikka tänään!

MYYNTI

Jere Kujanpää

Toimitusjohtaja
Puh. +358 45 875 5501
jere.kujanpaa@kaarirakenne.fi

Mika Vitikainen

Projektimyyjä
Puh. +358 44 988 3115
mika.vitikainen@kaarirakenne.fi

Antti Rintala

Projektimyyjä
Puh. +358 40 192 3890
antti.rintala@kaarirakenne.fi

Antti Rintala

Projektimyyjä
Puh. +358 40 192 3890
antti.rintala@kaarirakenne.fi

PROJEKTIT

Sami Koljonen, RI

Projektipäällikkö (suunnittelu, työnjohto)

Puh. +358 45 650 9788
sami.koljonen@kaarirakenne.fi

Antti Saarinen, RI

Tekninen suunnittelija
Puh. +358 40 550 6606
antti.saarinen@kaarirakenne.fi

Mauri Heinonen, RI

Suunnittelupäällikkö
Puh. +358 40 076 7107
mauri.heinonen@kaarirakenne.fi

Hermanni Pietilä, RI

Projekti-insinööri
Puh. +358 44 339 6155
hermanni.pietila@kaarirakenne.fi

Markkinointi

Karoliina Paananen

Media-assistentti
karoliina.paananen@kaarirakenne.fi

ota yhteyttä

Yhteistyökumppanit